Інтелектуальний батл в НБУ

-          Що не вміють банкомати?

-          Торгуватись!

21 березня 2019 студентки спеціальності «Фінанси і кредит» та «Менеджмент», а саме Шевчук Ольга, Зоз Вероніка, Броніцька Катерина, Зателепа Анна, Полегешко Юлія, Загоруйко Діана та Батрак Олена, Петренко Руслана, Ковальчук Наталія, Ковбаско Інна взяли участь у щорічній програмі GlobalMoneyWeek, а саме грі «Що? Де? Скільки?» - інтелектуальний батл найсильніших закладів вищої освіти м. Києва, які готують фахівців економічних спеціальностей.

За підтримки та в стінах Національного банку України був проведений надзвичайно цікавий та захоплюючий брейн-ринг з фінансової грамотності. Було зібрано 10 команд з числа студентів провідних закладів вищої освіти Києва.

Йшла запекла гра, студенти дивували своїми знаннями та креативно підходили до вирішення питань.

Команда нашого факультету посіла почесне ІІІ місце та показала гідний рівень компетентності в сфері фінансів.