Участь у «Uni-Biz Bridge 2»

16 лютого 2019 року завідувач кафедри управління Акіліна Олена Володимирівна та завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Литвин Оксана Степанівна прийняли участь у «Uni-BizBridge 2», який організовано компанією UGEN. Мета Uni-BizBridge незмінна - це «місток» між університетами та роботодавцями. UGEN хоче подолати прірву між офіційною освітою та запитами, з якими студенти зустрічаються на ринку праці. Цього разу спікери розповіли про можливості для студентів, якими можуть поділитися їхні компанії. Відбулася Дискусійна панель "Бачення роботодавця, як побудувати міст взаємодії із закладами вищої освіти України" за участі представників компаній і викладачів. Під час Круглого столу учасники від ЗВО отримали можливість поспілкуватися з представниками кожної компанії особисто, обмінятися контактами і досвідом та знайти шляхи подальшої співпраці. Будуймо конкурентоспроможне майбутнє покоління разом!

Lytvyn Akilina Uz