Новини Центру Основ управління та Центру функціонального менеджменту

28 березня 2019 року відбувся спільний захід в межах роботи Центрів компетентностей кафедри управління. В рамках дисциплін, що вивчаються в зазначених Центрах, а саме «Державне та регіональне управління» та «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності», відбулася панельна дискусія між студентами групи Мб17-1-4.0д та групи Мб18-1-4.0д під керівництвом завідувача кафедри управління Акіліної Олени Володимирівни та доцента кафедри управління Павлюка Валерія Валерійовича. Завдання цієї дискусії полягало у тому, щоб проаналізувати основні та передвиборчі програми партій (з акцентом  на економічній та соціальній складових цих програм) ТОП-кандидатів у президенти України за методикою, яка розроблена Міжнародним центром перспективних досліджень. Студенти ознайомилися та проаналізували документи, з якими   знайомиться більшість виборців і які, поряд з деякими іншими чинниками, здійснюють безпосередній вплив на прийняття виборцями найважливішого для партій рішення – віддати чи не віддавати за них свої голоси. Основною метою цього заходу було підвищення рівня громадянської активності студентів та їх обізнаності щодо основних пріоритетів, задекларованих у програмах політичних партій, що йдуть на вибори, а також формування у студентів навичок критичного мислення та навичок прийняття рішень.