Вітаємо переможців!

З 18 по 24 квітня 2019 року на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка проходив конкурсний відбір на участь в масштабному Бізнес-форумі в Україні «Бізнес Концентрат 4.0», що відбудеться 1 червня 2019 року в місті Києві. За результатами мотиваційного есе, яке потрібно було підготувати студентам аби отримати омріяний безкоштовний квиток на захід від організаторів «Бізнес Концентрат 4.0», члени експертної комісії відібрали найбільш аргументовані роботи.

Переможцями стали:

Кіктєва Віола – студентка групи ФіКб-1-18-4.0д, спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування (науковий консультант: д.е.н., доц., завідувач кафедри фінанси та економіка Рамський Андрій Юрійович)

Буждиган Катерина – студентка групи ЕКб -1-18-4.0д, спеціальності Економіка (науковий консультант: д.е.н., доц., професор кафедри фінанси та економіка Краус Наталія Миколаївна)

Папченко Діана – студентка групи Мб-1-15-4.0д, спеціальності Менеджмент (науковий консультант: к.е.н., доцент кафедри управління Краус Катерина Миколаївна)

Арабаджи Кирил – студент групи ФіКб-1-18-4.0д, спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування (науковий консультант: д.е.н., доц., завідувач кафедри фінанси та економіка Рамський Андрій Юрійович)

Золотоверха Анастасія – студентка групи ЕКб -1-18-4.0д, спеціальності Економіка (науковий консультант: д.е.н., доц., професор кафедри фінанси та економіка Краус Наталія Миколаївна)

Вітаємо переможців та бажаємо нашій перспективній молоді надихнутись успіхами бізнесу від ТОП-ових підприємців на Бізнес-форумі та знайти свій ключ до успіху у відкритті власної справи!