Вітаємо Аллу Валер'янівну Михацьку з ювілеєм

19082021_1_1.jpg

Шановна Алло Валер’янівно!

Від щирого серця вітаємо Вас із ювілейним Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги. Ми бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти тільки вперед до нових звершень, направляти Ваш талант порядної, благородної людини, професіонала на благо нашого Факультету.

Бажаємо Вам, щоб робота приносила радість, щоб Ваші старання були виправдані вдячністю майбутніх поколінь. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення. Міцного здоров'я, злагоди і достатку в родині на Многая літа!

З Днем народження!

З повагою колектив Факультету інформаційних технологій та управління

19082021_2.jpg