Призначення кураторів для першого курсу

Шановні першокурсники! Раді вітати вас з початком нового навчального року! Раді познайомити вас із кураторами ваших груп, до яких ви можете звертатися із різними питаннями, які виникатимуть у вас протягом навчального процесу.

Група Мб-1-22-4.0д – куратор Марухленко Оксана В'ячеславівна, доцентка кафедри управління.

Група ФіКб-1-22-4.0д - куратор Обушний Сергій Миколайович, доцент кафедри фінансів (за суміщенням), заступник декана ФІТМ із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи.

Група ЕКб-1-22-4.0д - куратор Євтушевська Ольга Володимирівна, доцентка кафедри міжнародної економіки.

Більш детально ви можете познайомитися з кураторами на перших зборах, а також у розділі Портфоліо в системі електронного навчання.