Конкурсний відбір на короткострокову інтенсивну навчальну програму із «Цифрового підприємництва в Європі»

Відкрито набір на короткострокову інтенсивну навчальну програму «Цифрове підприємництво в Європі»!

Програма запланована як навчальна діяльність із «Цифрового підприємництва в Європі» з метою поділитися, оцінити та обговорити ефективність інтелектуальних результатів, розроблених у партнерстві з Краківським економічним університетом (Польща), Університетом Хаєн (Іспанія), Університетом Фоджа (Італія), Неаполітанським університетом (Італія), Університетом Салерно (Італія), Віденським економічним університетом (Австрія) у рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Teaching Digital Entrepreneurship»  (TED) задля розвитку цифрової освіти в Україні та Європі.

Ця захоплююча програма навчання забезпечить вас необхідними знаннями та навичками для старту та управління успішним цифровим бізнесом в Європі. З акцентом на реальний досвід та практичному навчанні, цей навчальний інтенсив є ідеальним для будь-кого, хто мріє почати кар'єру цифрового підприємця.

Методи навчання будуть поєднувати традиційні (лекції, тематичні дослідження, завдання з вирішення проблем) та інноваційні, такі як віртуальні дискусії, проєктне навчання, спільне навчання та гейміфікація. Особлива увага буде приділятись взаємодії, дискусії та командній роботі задля сприяння співпраці та обміну знаннями між студентами з різних контекстів.

Навчання відбуватиметься англійською мовою в онлайн форматі з 6 березня 2023 року до 24 березня 2023 року і буде зосереджено, головним чином у четвер і п’ятницю.

Короткострокова інтенсивна навчальна програма розрахована для студентів бакалаврату та магістратури.

Учасники повинні мати базові знання з менеджменту і бізнес-адміністрування, володіти відповідними мовними навичками та представити мотиваційний лист для участі у програмі.

Крайній термін подачі заявок: 23 лютого 2023 року.

Результати відбору: 3 березня 2023 року. 

Для участі вивчіть інформацію та надішліть відповідальній особі: анкету-заяву студента; мотиваційний лист; копію сертифіката, що підтверджує рівень іноземної мови (за наявності);  перелік документів, що засвідчують досягнення студента у студентській та/або науково-дослідній роботі (за наявності).

Анкету-заяву студента можна завантажити за посиланням: 
https://docs.google.com/document/d/1DnMOLjpldEbAFgZLYBXuJoQaUzT4ELy2/edit?usp=sharing&ouid=111896863835322888811&rtpof=true&sd=true

Відповідальна особа: Штепа Олена Валентинівна (національний координатор проєкту) o.shtepa@kubg.edu.ua

Скористайтеся цією унікальною можливістю!