12

Копил- Філатова (Копил) Тетяна Василівна

Начальник управління

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

2017 – 2018

 

Освітня програма

Управління закладом освіти

 

Тема магістерської роботи

Формування конкурентноспроможності ЗЗСО в освітньому середовищі району: управлінський аспект

 

Місце роботи й посада

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕЧЕРСЬКОЇ РДА, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ

 

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Щира вдячність університету за структуризацію знань, вмінь та практичних навичок, які я отримала під час навчання. Для мене, бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка означає – ефективне досягнення професійних цілей.

 

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

В освіті Печерського району вже широко використовується менеджмент як нова стратегія та технологія управління школою в умовах ринкових відносин. Усе починалося з районної ланки. Раніше ключовими поняттями були «керівництво і контроль», спрямовані на жорстку регламентацію професійної діяльності вчителя та керівника, а зараз ідея децентралізації управління, тобто делегування повноважень і відповідальності, більш тісну і конструктивну взаємодію. Освіта Печерського району є флагманом освіти м. Києва та продовжує утримувати лідируючі позиції в Україні.

 

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Здобуття знань та умінь – це визначний процес, після якого практичний досвід став досконалішим, а практична управлінська робота ефективнішою.

 

Які soft skills необхідні сучасномуспеціалісту?

Лише гарний управлінець зможе організувати роботу колективу, націлену на спільний результат. Тому, для менеджерів ключовими навичками є розвиток власного стилю управління, розробка стратегії мотивації та збільшення ефективності команди

 

Яким є Ваше життєве гасло?

В будь якій ситуації, в життєвих обставинах, на будь якій посаді залишатись гідною ЛЮДИНОЮ

 

Що таке успіх особисто для Вас?

Я щаслива займатися улюбленою справою, тому будь-яка маленька перемога – це успіх для мене. Він надихає творити. І найважливіше, що треба пам’ятати це те, що потрібно бути собою і робити те, що тобі подобається.