23

Пількевич Людмила Володимирівна

Головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньо та позашкільної освіти

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

2016-2018

Освітня програма

Управління навчальним закладом

Тема магістерської роботи

Управління розвитком організаційної культури закладу середньої освіти

Місце роботи й посада

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньо та позашкільної освіти

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

В університеті я отримала можливість оволодіти не лише системою професійних знань, умінь і навичок, але й розширити власний інтелектуальний кругозір.

Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?

Здатність до інноваційної діяльності в сучасних умовах, розширення меж професійної компетентності, в тому числі за рахунок отриманих в університеті знань.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

 Знання забезпечують гарну платформу, з якої можна оцінити свої здібності у тій чи іншій галузі, а відтак - сформувати навички, які потенційно приведуть до професійного успіху. Світ навколо нас змінюється і ми просто зобов’язані змінюватись і застосовувати здобутті знання задля прогресу та розвитку галузі, в якій працюємо.

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Насамперед це якісна підготовка майбутніх спеціалістів – висококваліфікованих професіоналів, інноваційні навчальні програми та чудовий викладацький склад.

Які soft skills необхідні сучасному керівнику?

Здатність креативно мислити й управляти часом, навички комунікації, нетворкінгу, керування проектами, командоутворення, конфлікт-менеджмент та лідерські здібності

Яким є Ваше життєве гасло?

Три речі ніколи не повертаються назад: час, слово, можливість. Три речі не слід втрачати: спокій, надію, честь. Три речі в житті найцінніші: любов, переконання, довіра. Три речі в житті ненадійні: влада, удача, стан.

Що таке успіх особисто для Вас?

Реалізація власного потенціалу