2006-2012 НТУУ «КПІ», Видавничо-поліграфічний інститут.
Диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю – «Видавнича справа та редагування».
2018-2019 Київський університет імені Бориса Грінченка.
Диплом магістра з відзнакою за спеціальністю – «Публічне управління та адміністрування».
Спеціальність:
Публічне управління та адміністрування
Місце роботи, посада:
Комунальна бюджетна установа «Контактний центр міста Києва»,
Начальник відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації
Для мене важливий момент постійного зростання, вдосконалення та поповнення багажу знань. Навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка дало мені глибші та більш структурні знання про державотворчі процеси в Україні, натхнення для практичного впровадження інструментів електронної демократії та подальшій праці над довгостроковими якісними змінами нашої держави.
Щиро дякую керівництву Київського університету імені Бориса Грінченка, кафедрі управління, усьому викладацькому складу за таку можливість, професійний підхід та високий рівень підготовки державних службовців. Це був цінний досвід! Упевнено можу рекомендувати цей навчальний заклад.
Насправді складно описати внутрішні відчуття та враження в одній відповіді. Коли потрапляєш у атмосферу професійних людейу різних сферах діяльності, маєш змогу спілкуватися, обмінюватися думками та переймати досвід інших – це справді дуже круто!
Я закінчила з відзнакою Київський університет імені Бориса Грінченка та здобула другу вищу освіту. Для мене особисто навчання в Університеті стало свіжим ковтком для визначення нових горизонтів у професійному плані.
Мала честь стати співавтором видання про корінних киян, надрукованого до 1530-річчя Києва – «Червона книга киян».
Працювала журналістом та редактором. Маю низку наукових публікацій, інтерв’ю з успішними людьми сучасності, численні авторські статті та ведення рубрик про талановиту молодь, унікальні місця Києва та ін.
З 2013 року розпочала діяльність у сфері розвитку електронних звернень. Здобула професійний досвід за напрямом роботи прес-служби, зв’язків із громадськістю та адміністрування сайтів. Пройшла шлях від фахівця до керівника відділу.
На сьогодні реалізувала практичний досвід керування відділом організації. Отримала вміння поєднувати індивідуальну роботу з командною грою, здатність швидко вчитися та працювати з великими обсягами інформації, можливість самостійно планувати робоче навантаження та завдання з урахуванням стратегічних пріоритетів.
Впевнена, що мої головні професійні здобутки ще попереду, оскільки завжди потрібно прагнути до більшого.
Життєве гасло/ кредо:
Знання – це скарб, але ключ до нього – практика.
Життєві принципи:
Принцип № 1: Рухатись вперед попри труднощі!Непереборних перешкод немає і всі сумніви живуть тільки в нашій голові. Боїшся – йди зроби, і більше не бійся!
Принцип № 2: Не боятися «факапів». Невдач не існує – є тільки досвід. До них слід ставитися з вдячністю, бо вони загартовують нас, вчать раціонально ставитися до своїх можливостей і сил. Без помилок немає руху вперед.
Принцип № 3: Чіткий розподіл пріоритетів. Надзвичайно важливо адекватно усвідомлювати свої потреби, цінності. Це необхідно для правильного розподілу часу і ресурсів на даний момент.
Принцип № 4: Знаходити натхнення навіть у рутинних справах, в простих моментах, подіях, зустрічах.
Принцип № 5: Приділяти час плануванню. Наявність навіть неідеального плану краще, ніж відсутність плану взагалі.
На моє переконання, це вміння зберігати баланс між самовдосконаленням, професійними здобутками та сім’єю.
Бажаю всім, хто вступив або збирається вступати до Київського університету імені Бориса Грінченка, щоб навчання було в радість.
Нехай навчання в Університеті стане надійним і потужним фундаментом для здобуття та удосконалення професійних знань і вмінь, реалізації їх у практичній діяльності, сходинкою для кар’єрного зростання.