Навчання
2004-2010 – Одеський державний аграрний університет.
Диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю – «Ветеринарна медицина».
2010-2014 – Національна академія внутрішніх справ.
Диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю – «Правознавство».
2013-2014 – Міжрегіональна Академія управління персоналом.
Диплом доктора філософії в галузі права (Ph.D).
2019-2020 – Київський університет імені Бориса Грінченка.
Диплом магістра з відзнакою за спеціальністю – «Публічне управління та адміністрування».
Спеціальність:
Публічне управління та адміністрування
Місце роботи, посада:
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, головний спеціаліст Відділу правового забезпечення Управління правового забезпечення.
Навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка дало можливість поспілкуватися з професіоналами, які з наукової та практичної точки зору володіють знаннями та навичками державного управління. Спілкування з викладачами вперше в моєму житті було таким відвертим, змістовним та натхненним. Бажання навчатися не зникало за весь період перебування у статусі студента. Мене дуже вразило новітній підхід та актуальність знань, що були в навчальній програмі. Навіть дистанційне навчання, на яке ми змушені були перейти через епідемію, не завдало труднощів, так як викладачі дуже впевнено користувались технічними засобами для продуктивного спілкування та обміну інформацією.
Важко одразу оцінити результати отриманих знань. Підбивати підсумок можна лише після тривалого часу, проте однозначно можна сказати, що навчання зайвим не буває, особливо коли відбувається двосторонній зв'язок у формі спілкування викладачів і студентів.
Київський університет імені Бориса Грінченка мені вдалося закінчити з відзнакою, що додасть балів у мій «кошик надбань» та в подальшому обов’язково відобразиться у кар’єрному зростанні та надасть конкурентну перевагу на ринку праці.
На початку своєї кар’єри робота в судах дало значний досвід у систематизації правових та процесуальних знаннях, що стало значним поштовхом у подальшому працевлаштуванні.
Працюючи на різних посадах і в різних організаціях отримав безцінний досвід та широкий кругозір, які «розв’язують руки» у вирішенні будь-якої поставленої задачі. Тому мені дуже легко змінюватися та підлаштовуватися під різні умови праці.
Досвід перебування фізичною особою-підприємцем також не пройшов безслідно, що, безумовно, вплинуло на мою організованість та самостійність.
Право - це одна з основних дисциплін, що використовується в державному управлінні, як ніколи важлива для нашої молодої держави, а тому на сьогодні вважаю своїм основним здобутком це правові та правозастосовні навички, які підкріплені дипломом юриста, дипломом доктора філософії в галузі права та адвокатським свідоцтвом.
Впевнений, що мої навички та знання будуть практично використані в моїй діяльності на державній службі та подальшому кар’єрному зросту.
Життєве гасло/ кредо:
Все, що не робиться – усе робиться на краще.
Життєві принципи:
Принцип № 1: Плануйте щодня. Окрім визначення цілей, великих чи малих, також допомагає прояснення мотивів. З'ясовуючи мотиви, ми заглиблюємось в себе, налаштовуємося на день, на те, якими будемо в ньому.
Принцип № 2: Переможці прокидаються рано. Ранок – це найпродуктивніший час, тому його необхідно збільшити. Обов’язково, треба вставати раніше. Це дасть змогу впевнено і без поспіху все запланувати, налаштуватися та виконати найважливіші завдання.
Принцип № 3: Час на сім’ю. Зараз люди націлені на продуктивність, ефективність, підвищену працездатність, що неодмінно впливає на родинні стосунки. Ніколи не забувайте про сім’ю, бо якщо забудете про сім’ю, то сім’я забуде про вас.
Принцип № 4: Постійно вчитися. З навчального закладу можна і потрібно взяти базові знання, проте навички, досвід та більш глибокі знання отримуються самостійно у процесі постійного навчання.
Принцип № 5: Принцип обміну. Замість того щоб ставити інших на місце, ми повинні поставити на їх місце себе.
Успіх для мене – це досягнення рівноваги в професійному та сімейному житті, оскільки життя це не лише робота але і сім’я, яка, неодмінно, є індикатором успіху будь-якої людини.
Для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка бажаю великої жаги до знань та їх практичного використання у своєму житті. Не бійтеся спілкуватися з викладачами та висловлювати свою думку, так як співробітники університету є одними з найкращих та професійних фахівців своєї справи.