Період навчання в Університеті Грінченка
2015-2020
Освітня програма:
Менеджмент організацій (рівень освіти: перший (бакалаврський), Менеджмент організацій та адміністрування (рівень освіти: другий (магістерський)
Тема кваліфікаційної бакалаврської роботи:
Управління конкурентоспроможністю підприємства
Тема кваліфікаційної магістерської роботи:
Розробка стратегії розвитку організації
Місце роботи й посада
Посада Accounts Receivable Manager в ІТ-компанії (спеціалізується на впровадженні та підтримці ERP і CRM систем), Power Platform (PBI) і рішень AI)
Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?
Університет в моєму житті був великим етапом становлення мене не лише у професійній діяльності, а як і особистості. Як випускниця Київського університету імені Бориса Грінченка, я маю гарний досвід, який тепер допомагає мені у житті абсолютно в різних сферах.
Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в науковій та (чи) практичній діяльності?
Думаю, Університет розвинув у мені вміння бути гнучкою, швидко адаптуватись до нового середовища, і, звичайно ж, навчатись. Коли людина вміє швидко і ефективно досліджувати нову інформацію і потім використовувати її на практиці – це золота знахідка для великих компаній, особливо у сфері ІТ.
Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?
Як мінімум, вміння навчатись дало мені змогу досить швидко адаптуватись у такій стрімкій в розвитку сфері як ІТ. Варто відзначити, нам часто доводилось готувати масштабні презентації і доповіді під час навчання, то зараз у своїй професійній діяльності набагато легше презентувати результати своєї роботи, аналізувати і організовувати дані, або ж презентувати себе при працевлаштуванні чи адаптації на новому місці.
Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?
Можу відзначити викладачів, які мене навчали, за високий професійний рівень викладання, звичайно. Однак, я їм також вдячна за власний досвід, живі приклади, виділений час на обговорення додаткового матеріалу і просто за відданість своїй справі. Навіть після завершення навчання, я досі підтримую спілкування з ними.
Які soft skills необхідні сучасному керівнику?
Бути лідером. Маю на увазі, вміти вести за собою, не боятись брати на себе відповідальність, правильно делегувати задачі, мати високі комунікативні здібності, бути психологом і не боятись працювати над вирішенням проблем, а не просто їх уникати чи різко ліквідувати. Керівник, який стукає по столу кулаком і кидається звітами – тепер це щось карикатурне і недоречне.
Яким є Ваше життєве гасло?
У світі немає нічого однозначного: на речі варто дивитись з різних сторін, максимально об’єктивно наскільки це можливо. Не боятись говорити власну думку, але цілком адекватно сприймати і аналізувати думки інших.
Що таке успіх особисто для Вас?
Самореалізація. Не шукати собі ідола чи кумира. Стати кращою версією себе.