3

Петренко Руслана Олександрівна

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи управління організаційно-аналітичної роботи та регіональних зв’язків апарату КОДА (КОВА)

Інше

Період навчання в Університеті Грінченка

2017-2021

Освітня програма:

Менеджмент організацій (рівень освіти: перший (бакалаврський)

Тема кваліфікаційного бакалаврського проєкту:

Сучасні підходи до розроблення управлінських моделей 

Продовжує навчання: Менеджмент організацій та адміністрування (рівень освіти: другий (магістерський)

Місце роботи й посада

Головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичної роботи управління організаційно-аналітичної роботи та регіональних зв’язків апарату Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації).

Що для Вас означає бути випускницею Київського університету імені Бориса Грінченка?

Після навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка маю чітке відчуття того, що назавжди буду частиною великої грінченківської родини. Завдяки спільним зусиллям всіх причетних до навчального процесу студентські роки стали одним із найщасливіших моментів мого життя.

Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?

Практико-орієнтованість навчального процесу, націленість на роботу в команді, пошук індивідуальних особливостей кожного студента, творчий підхід до виконання завдань – все це зараз дає свої плоди та допомагає в роботі.

Що було для вас найцінніше в освітньому процесі під час навчання в Університеті?

Насамперед це відкриття багатьох нових можливостей для студентів. А ступінь бажання користуватися цими можливостями і визначає рівень цікавості освітнього процесу індивідуально для кожного.

Які soft skills необхідні сучасному керівнику?

Здатність змінюватись, навчатися новому і бути частиною команди. А стресостійкість та креативність допоможуть протистояти сучасному мінливому світу та неординарно вирішувати поставлені задачі.

Яким є Ваше життєве гасло?

Самовдосконалення – головний секрет успіху.

Що таке успіх особисто для Вас?

Віднайти свій шлях та стати майстром своєї справи.