ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Перспективи розвитку управлінських систем у соціальній та економічній сферах України: теорія і практика”

28 листопада 2019 р.

Кафедра управління Фактультету інформаційних технологій та упраління Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує студентів, молодих науковців та всіх бажаючих долучитися до участі у конференції за наступними напрямами:

1. Управління діяльністю підприємств і організацій в умовах сталого розвитку України

2. Механізми державного управління в Україні: проблеми та перспективи

3. Удосконалення механізмів управління якістю підготовки та перепідготовки фахівців в ринкових умовах

4. Організація процесу управління на засадах лідерства

5. Розвиток інформаційних технологій в управлінському процесі

6. Проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в умовах цифровізації економіки

Форма участі у конференції – заочна

Робочі мови: українська, англійська

Участь у конференції безкоштовна

Реєстрація

Детальну інформацію про умови учаті у конференції можна отримати в інформаційному листі.

Сподіваємося на плідну співпрацю!