ІII Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Актуальні питання сталого розвитку національної економіки»

26 листопада 2015кафедра фінансів та економіки Інституту суспільства провела ІII Всеукраїнську науково-практичну студентську конференцію «Актуальні питання сталого розвитку національної економіки».

Тематика конференції викликала чималий інтерес - свої дослідницькі роботи надіслали близько п'ятдесяти студентів-дослідників, серед яких були студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського національного торгівельно-економічного університету, Національного університету державної податкової служби України, Донбаської державної машинобудівної академії, Київського національного університету технологій та дизайну, Національного університету харчових технологій, Державного університету телекомунікацій, Національної академії статистики, обліку та аудиту та ін.

Відкрила роботу конференції завідувач кафедрою фінансів та економіки Зеліско Інна Михайлівна, потім з вітальним словом до учасників конференції звернувся модератор конференції, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Обушний Сергій Миколайович.

Робота конференції продовжилася у секціях:

- «Фінансова діяльність суб’єктів господарювання в Україні» (керівник: Зеліско Інна Михайлівна, завідувач кафедри фінансів та економіки, доктор економічних наук, професор);

- «Сучасні тенденції менеджменту в Україні» (керівник: Акіліна Олена Володимирівна, доцент кафедри управління, кандидат економічних наук, доцент),

в ході яких автори представили свої дослідницькі роботи на обговорення учасників конференції. Журі, ретельно вивчивши роботи і оцінивши виступу її авторів, визначило переможців за наступними критеріями представлених робіт:

- актуальність і практична значущість представленої роботи;

- чіткість і логічність викладу результатів дослідження, нормативно-правове обґрунтування роботи;

- відповідність змісту матеріалів і висновків цілям і завданням дослідження;

- культура виконання і технічний рівень експонованих матеріалів;

- наявність авторської позиції учасника, самостійність і аргументованість висновків;

а також за критеріями оцінки виступів учасників конференції:

- компетентність доповідача, включаючи вміння вести дискусію і полеміку в рамках теми дослідження;

- дотримання регламенту виступу.

Переможцями визнано:

1. Секція «Фінансова діяльність суб’єктів господарювання в Україні»:

1 місце – Мисюра Анастасія, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 4 курс, робота «Основні напрями впровадження децентралізації місцевих бюджетів України».

2 місце – Кузбіт Євгенія, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 3 курс, робота «Недержавні пенсійні фонди та їх роль у пенсійному забезпеченні: зарубіжний досвід».

3 місце – Верба Ірина, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 4 курс, робота «Проблеми інвестиційно-інноваційного розвитку вітчизняних підприємств».

2. Секція «Сучасні тенденції менеджменту в Україні»:

1 місце – Вергун Діана, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 5 курс, робота «Останні тенденції інформаційного менеджменту. Використання соціальних мереж та інструментів Googleв управлінській та маркетинговій діяльності».

2 місце:

Мінєєва Оксана, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 2 курс, робота «Соціальна відповідальність бізнесу на прикладі компанії «Концерн Галнафтогаз».

Полегенька Юлія, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 3 курс, робота «Формування корпоративної культури як напрямок підвищення ефективності діяльності ПАТ «Оболонь».

3 місце:

Катернога Світлана, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 2 курс, робота «Трансформація економічної системи України».

Чернишова Дарія, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, 3 курс, робота «Практика впровадження концепції ощадливого виробництва в Україні в сучасних умовах».