Контактна інформація

v.loiko@kubg.edu.ua
вул. Левка Лук'яненка, 13-б, каб. 505а

Лойко Валерія Вікторівна

Професор кафедри міжнародної економіки

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор економічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

"Лідерство-служіння"

"Економіка підприємства"

"Актуальні проблеми фінансів та економіки"

"Оціночна діяльність"

"Фінансове моделювання"

"Економічна безпека національної економіки"

Біографія

Здобула повну вищу освіту за спеціальністю “Економіка та організація гірничої промисловості” (диплом з відзнакою) у Донецькому політехнічному інституті. Навчалась в очній аспірантурі Донецького політехнічного інституту. У 1990 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Планування затрат та організація робіт при освоєнні нової гірничої техніки» (Інститут економіки промисловості АН УСРС) та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.05 «Економіка, планування, організація управління народним господарством та його галузями». У 1997 році отримала атестат доцента кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств. Навчалась в очній докторантурі Київського національного університету технологій та дизайну. У 2014 р. захистила докторську дисертацію на тему «Науково-методологічні основи державного регулювання економічної безпеки на регіональному рівні» за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Має 29 років науково-педагогічного стажу роботи.

Автор більше 250 наукових та навчально-методичних праць, з яких 1 одноосібна монографія, 22 розділи у колективних монографіях, 10 підручників та навчальних посібників, 40 статтей у фахових виданнях МОНУ, понад 20 публікацій у зарубіжних виданнях у тому числі індексованих у наукометричних базах Scopus та WebofScience, 164 публікації апробаційного характеру, 1 патент на корисну модель, 2 свідоцтва на авторські твори.

Науковий керівник науково-дослідної теми «Розвиток економіки міста Києва в умовах євроінтеграції» (державний реєстраційний номер 0118U001561), 2018-2023 рр.

Є гарантом освітньо-професійної програми 051.00.01 «Економіка міста. Урбаністика» за спеціальністю 051 «Економіка» першого бакалаврського рівня вищої освіти та гарантом освітньо-наукової програми «Економіка» третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (доктор філософії).

Керівник 4-х аспірантів. Членкіня спеціалізованої вченої ради К 26.130.01 Вищого навчального закладу «Університет економіки таправа «КРОК» (2017-2020 рр.). Виступила офіційним опонентом 10 дисертацій, представлених на здобуття наукового ступеня кандидата та доктора наук.

Пройшла підвищення кваліфікації за фаховим модулем (стажування) у науково-дослідному інституті економічного розвитку (м. Київ), Східноєвропейському центрі фундаментальних досліджень (м. Прага, Чеська Республіка) (2016). Університет економіки та права «КРОК» за програмою «Інноваційні технології організації навчання у вищій школі»; Університет Грінченказа лідерським модулем (2019). Підвищення кваліфікації за програмою «Національна економіка та фінанси» у Тяньцзінському університеті іноземних мов (Китайська народна республіка) (2017). Наукове стажування по програмі академічної мобільності в Університеті Тампере (Tampere University, UTA) і Університеті прикладних наук (Tampere University of Applied Sciences, TAMK), в рамках діючого наукового проекту «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення: рух України до Європейського союзу» за програмами «Еразмус+: Жан Моне» (2019).

Досвід практичної роботи у складі експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти або Акредитаційної комісії (2016-2019 рр.).

Подяка факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка (2018). Подяка Київського університету технологій та дизайну за значні особисті досягнення в галузі освіти, плідну науково-педагогічну діяльність (2010). Подяка за великий особистий вклад у підготовку фахівців інженерно-економічного факультету Донецького державного технічного університету (1994).

Професійний і науковий інтерес

Економічна безпека національної економіки, регіонів, підприємств; інновації; інвестиції; економіка та управління об’єктами житлового фонду; фінанси; економіка освіти, циркулярна економіка.