Шановні абітурієнти!

Вітаємо у Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка!

🌐Кафедра міжнародної економіки здійснює підготовку здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою "МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА" спеціальності 051 Економіка.

‼️Для успішного складання Єдиного фахового вступного випробування з 30.03.2024 року ми запускаємо безкоштовні он-лайн курси. 🗓️

Графік занять:

🎯понеділок, середа - початок о 19.30 год.

🎯субота - початок о 12.00 год.

☝️Окрім консультацій Ви отримаєте доступ до всіх лекційних матеріалів, відео-консультацій та тестових завдань.

🤝Дякуємо за довіру!

Посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/CKM45woB6WjMmc2h7

0220032024

Шановні студенти та співробітники !

Нагадуємо, що до 18  січня йде реєстрація на фестиваль "Від Різдва до Водохреща", тому якщо хтось із вас має бажання поділитися із грінченківською родиною записами ваших:

❄️колядок

❄️щедрівок

❄️новорічних привітань

❄️віршів/пісень ….

Учасники фольклорно –етнографічного фестивалю надсилають заявку та прикріплюють відео-ролик своїх виступів, заповнюючи гугл-форму (за посиланням https://forms.gle/H6fuFsaRfyDujCgs7 ) до 18 січня 2023 року 15.00.

Ми чекаємо ваших матеріалів )))

Фестиваль проходить в онлайн форматі .

28 листопада 2019 р.

Кафедра управління Фактультету інформаційних технологій та упраління Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує студентів, молодих науковців та всіх бажаючих долучитися до участі у конференції за наступними напрямами:

1. Управління діяльністю підприємств і організацій в умовах сталого розвитку України

2. Механізми державного управління в Україні: проблеми та перспективи

3. Удосконалення механізмів управління якістю підготовки та перепідготовки фахівців в ринкових умовах

4. Організація процесу управління на засадах лідерства

5. Розвиток інформаційних технологій в управлінському процесі

6. Проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в умовах цифровізації економіки

Форма участі у конференції – заочна

Робочі мови: українська, англійська

Участь у конференції безкоштовна

Реєстрація

Детальну інформацію про умови учаті у конференції можна отримати в інформаційному листі.

Сподіваємося на плідну співпрацю!