День донора в Університеті Грінченка

17 квітня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться «День донора». Забір крові буде проводиться з 9:00 до 12:00 за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13Б, каб. 115. Зранку там будуть працювати спеціалісти Дорожньої станції переливання крові Південно-Західної залізниці (м. Київ, вул. Миколи Пимоненка, 8, тел: 465-4361). Все, що необхідно, щоб стати донором, – бути старше 18 років, пройти відповідне медобстеження (огляд лікарем-терапевтом відбуватиметься на місці) та не мати протипоказань.

В день давання крові працівник, який виявив бажання стати донором, звільняється від роботи із збереженням за ним середнього заробітку. Донори з числа студентів звільняються від занять.
Після дня давання крові донору надається додатковий день відпочинку із збереженням за ним середнього заробітку. За бажанням працівника цей день може бути приєднано до щорічної відпустки або використано в інший час протягом року після давання крові чи її компонентів.
Всі донори після здачі крові отримають компенсацію на харчування в розмірі 73 грн.
donor