Uncategorised

30 травня 2024 року на Факультеті економіки та управління відбулося засідання Ради роботодавців. Під час зустрічі з представниками провідних компаній та організацій обговорювалися важливі питання, пов'язані з оновленням та вдосконаленням освітніх програм факультету, а саме:

зміни до освітньо-професійної програми (ОПП) "Менеджмент організацій та адміністрування" другого магістерського рівня освіти – доповідач Кожемякіна С.М.

зміни до освітньо-професійної програми (ОП) "Фінанси і Кредит" першого та другого рівня освіти – доповідачі Нечипоренко А.В. та Рамський А.Ю.

зміни до освітньо-професійної програми (ОПП) "Державне управління" другого магістерського рівня освіти – доповідач Марухленко О.В.

зміни до освітньо-професійної програми (ОПП) "Управління закладом освіти (за рівнями)" другого магістерського рівня освіти – доповідач Панченко А.Г.

зміни до освітньо-професійної програми (ОПП) "Менеджмент організацій" першого бакалаврського рівня освіти – доповідач Акіліна О.В.

зміни до освітньо-наукової програми (ОНП) "Економіка" – доповідач Лойко В.В.

Завдяки активній участі роботодавців ми постійно вдосконалюємо наші освітні програми, забезпечуючи актуальність та високу якість підготовки наших студентів. Співпраця з провідними компаніями та організаціями дозволяє нам враховувати сучасні вимоги ринку праці та готувати фахівців, які відповідають найвищим професійним стандартам. Дякуємо учасникам !

29 травня 2024 року на Факультеті економіки та управління відбулося засідання Ради випускників, яке розпочалося з відкриття засідання та затвердження порядку денного. Основними питаннями порядку денного були обговорення та затвердження змін до освітньо-професійних програм (ОПП) різних рівнів та напрямків, а саме:

"Менеджмент організацій та адміністрування" другого (магістерського) рівня освіти;

ОПП "Фінанси і Кредит" першого рівня освіти, ООП "Фінанси і Кредит" другого рівня освіти;

ОПП "Державне управління" другого (магістерського) рівня освіти;

ОПП "Управління закладом освіти (за рівнями)" другого (магістерського) рівня освіти;

ОПП "Менеджмент організацій" першого (бакалаврського) рівня освіти;

ОНП "Економіка".

Запропоновані гарантами програм зміни були ретельно обговорені випускниками, що надало можливість вдосконалити освій процес та сприяти підготовці висококваліфікованих фахівців, які зможуть ефективно відповідати на сучасні виклики та потреби ринку праці.

27 лютого 2019 р. в ННЦ культури лідерства у рамках програми підвищення кваліфікації для керівників ЗЗСО відбувся модуль «Оптимізація організації роботи з персоналом у діяльності керівника ЗЗСО»

Тренером виступила Юлія Бреус, кандидат психологічних наук, тренер соціально-психологічного тренінгу.

Учасники тренінгу мали змогу дізнатись про корпоративну культурустратегії ефективного впливу на співробітників; рекрутинг у роботі керівника ЗЗСО та особливості мотивації співробітників.

Дякуємо усім учасникам за плідну працю та бажаємо творчого натхнення!

ZSSO

24 квітня 2024 року в Центрі функціонального менеджменту відбулося практикоорієнтоване заняття з адміністративного менеджменту для студентів групи МОб-1-22-4.0д. Заняття провела доцент кафедри управління та гарант ОПП "Менеджмент організацій" Акіліна Олена Володимирівна.

Студенти мали унікальну можливість ознайомитися з практичним застосуванням карт посад та порівняти їх з традиційними посадовими інструкціями. Особливу увагу було приділено кейсу створення карти посади для позиції HR-менеджера. На прикладі цієї позиції студенти зрозуміли структуру та зміст карти посади, навчилися чітко формулювати ключові обов'язки та відповідальність, визначати необхідні знання та навички для успішного виконання роботи.

Завдяки детальному аналізу кейсу створення карти посади для позиції HR-менеджера, стала можливою розробка студентами карти посади адміністративного менеджера (офіс-менеджера). В результаті самостійного створення цієї карти студенти отримали практичний досвід роботи з інструментами та шаблонами для створення карт посад.

Завдяки спільним зусиллям та цікавій роботі, ця подія стала успішною та корисною для всіх учасників.