Архів

14.02.2020 року об 11.50 год. у 502 аудиторії відбудеться відкрита гостьова лекція на тему: «Сталий розвиток: постановка та досягнення цілей». Спікер: Любов Жарова, експерт з питань сталого людського розвитку, д.е.н., професор, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту Україно-американського університету Конкордія.

Прослухавши лекцію Ви отримаєте можливість дізнатися про сталий розвиток та цілі сталого розвитку для України і отримати відповіді на питання щодо актуальності і можливостей застосування ідей сталості в українських реаліях. Можливість розвинути навички аналізу інформації та виділення пріоритетів (критерії, етапи); попрактикуватися у самоорганізації (визначення завдань, пошук ресурсів, визначення обмежень, роботи в умовах обмеженого часу).  Спробувати застосувати комунікативні навички через формулювання позиції, аргументації, презентації.

_В.jpg

Конференція трудового колективу Університету відбудеться 28.01.2020 о 10.00 у приміщенні актовї зали навчального корпусу #1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б).

На конференції мають бути присутні обрані делегати на зборах трудового колективу ФІТУ.

Дата проведення: 17 грудня 2019 року.

Час: 10.00 – 12.30

Місце проведення: ауд. 227 (вул. М. Тимошенка 13-Б)

12 17 scholar logo17 грудня 2019 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться науковий семінар «Використання інструменту Google Академія для індексації у міжнародних наукометричних рейтингах».

У програмі семінару:

• Можливості Google Академія для університетів України.
  • Використання Google Академія для взаємодії з міжнародною науковою спільнотою.
  • Практикум ведення профілю та цитування в Google Академія.

З доповідями на семінарі виступлять провідні експерти:

Леонід Костенко, завідувач відділу бібліометрії і наукометрії Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, кандидат технічних наук.

Антоніна Букач, cертифікована тренерка Google.

Для участі у заході просимо до 11 грудня 2019 року заповнити реєстраційну форму учасника семінару.

Контактна особа: Ольга Кузьменко (НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Анонс на сайті Університету

27 грудня 2019 року о 13:00 в актовій залі корпусу Університету по вул. Тимошенка, 13-Б відбудеться випуск магістрів:
- кафедри управління, освітні програми "Державне управління" та "Управління навчальним закладом";
- кафедри комп'ютерних наук і математики, освітня програма "Інформатика".

До випускників прохання - бути на місці о 12:00 для отримання мантій.

Дата: 07 грудня 2019 року.

Час: 15.00.

Місце проведення: м.Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 206.

Відповідальна за захід: Мусіяченко Ольга Сергіївна, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка (тел.: 066-177-77-29).

obgovorennya eks

Подія на сайті Університету