Гостьова лекція на тему: «Сталий розвиток: постановка та досягнення цілей»

14.02.2020 року об 11.50 год. у 502 аудиторії відбудеться відкрита гостьова лекція на тему: «Сталий розвиток: постановка та досягнення цілей». Спікер: Любов Жарова, експерт з питань сталого людського розвитку, д.е.н., професор, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту Україно-американського університету Конкордія.

Прослухавши лекцію Ви отримаєте можливість дізнатися про сталий розвиток та цілі сталого розвитку для України і отримати відповіді на питання щодо актуальності і можливостей застосування ідей сталості в українських реаліях. Можливість розвинути навички аналізу інформації та виділення пріоритетів (критерії, етапи); попрактикуватися у самоорганізації (визначення завдань, пошук ресурсів, визначення обмежень, роботи в умовах обмеженого часу).  Спробувати застосувати комунікативні навички через формулювання позиції, аргументації, презентації.

_В.jpg